Bendradarbiaukime

Dirbame ilgalaikio bendradarbiavimo pagrindu, todėl siekiame užtikrinti, kad klientui būtų suteiktos kaip įmanoma visapusiškesnės paslaugos. Klientams siūlome ne tik vienkartines projektų rengimo, tačiau ir ilgalaikes konsultavimo paslaugas įvairiais finansinės paramos klausimais.

Galime jums padėti surasti programą, atitinkančią jūsų poreikius, parengti projektą, surasti potencialius tiekėjus bei administruoti projektą iki jo pabaigos. Bendradarbiaukime!

Mūsų paslaugomis naudojasi maisto, tekstilės, medienos, mašinų ir įrengimų gamybos, chemijos pramonės srityse veikiančios taip pat žuvininkyste, miškininkyste, žemės ūkiu bei paslaugų teikimu užsiimančios įmonės.


Skiltyje “Partneriams” rasite mūsų partnerių pasiūlymus, kurie gali sudominti ieškančius prekių ar paslaugų teikėjų.
Skiltyje “Klientams” rasite mūsų klientų atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas.

Dirbdami su finansinės paramos projektais nuolat sulaukiame klientų prašymų rekomenduoti galimus prekių / paslaugų teikėjus. Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų partnerių tinklo ir pasiskelbti apie jūsų siūlomas paslaugas, kurios galėtų būtų aktualios mūsų klientams.

Partnerių pasiūlymai

Horo mechanika, UAB siūlomos prekės: žemės ūkio technika; aplinkos priežiūros, komunalinė ir transportavimo technika; sodo technika; PVC valtys ir kt.

Horo mechanika, UAB siūlomos paslaugos:
1. Traktorių paruošimas miško darbams, apkaustymas, gervių montavimas.
2. Miško priekabų remontas.
3. Belarus traktorių variklių ir greičių dėžių remontas.
4. Žemės ūkio technikos remontas. Nestandartiniai metalo gaminiai.
5. Transportavimo paslaugos Lietuvoje.
6. Dokumentų tvarkymas perkant išsimokėtinai.
7. Techninis aptarnavimas ir serviso paslaugos.

www.horomechanika.lt

Horo mechanika, UAB

Restauravimo paslaugos: atliekame nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų tvarkomuosius paveldosaugos darbus: avarijos grėsmės pašalinimo, konservavimo, restauravimo ir pritaikymo. Taip pat atliekame tvarkomuosius statybos bei kultūros paveldo objektų remonto darbus.

Projektavimo paslaugos: atliekame kultūros paveldo objektų tvarkomųjų darbų projektavimo, tyrimų bei ekonominių skaičiavimų darbus. Konsultuojame paveldo objektų valdytojus dvarų, pilių, bei tradicinių kaimo sodybų restauravimo, atkūrimo, eksterjero ir interjero įrengimo klausimais. Bendradarbiaujant su kvalifikuotais archeologais, architektais, konstruktoriais bei ekspertais, atliekame nepriklausomą projektų analizę ir ekspertizę.

www.2shaku.lt

2shaku, UAB

Siūlomos paslaugos: reklaminiai klipai apie Jūsų gaminius ar paslaugas, prezentaciniai filmai apie Jūsų įmonę, dokumentiniai / vaidybiniai / mokslo populiarinimo filmai, videosiužetai, mokomieji filmukai, muzikiniai klipai, atvirukai, lankstinukai, plakatai, renginių organizavimas.

www.tveuropa.lt

TV Europa, VšĮ

Siūlomos paslaugos: įmonės „Modomex“ klientams siūlome profesionalius IT sprendimus apimančius interneto svetainių ir internetinių parduotuvių sukūrimą.

www.subconit.com

Subconit


Partneriai

Susisiekite
Parašykite mums