Naujienos

Planuojami skelbti kvietimai / ES parama

Data: 2017-04-27

Jeigu artimiausiu metu jūsų įmonė numato investicijas mokslinių tyrimų ir / ar eksperimentinės plėtros (MTEP) veikloms, naujų produktų ir technologijų sertifikavimo veikloms, MTEPI infrastruktūros kūrimo veikloms ar investicijas į materialųjį turtą, kurį įdiegus mažėtų neigiamas poveikis aplinkai, tuomet siūlome pasinaudoti ES parama. 

 

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra 2017 m. II ketv planuoja skelbti kvietimus paramai gauti.

 

 

Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai. Šia priemone bus remiama taikomųjų (pramoninių) mokslinių tyrimų ir (ar) eksperimentinės plėtros (bandomosios taikomosios) veiklos, naujų produktų ir technologijų sertifikavimo veiklos bei įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama naujos ar plečiama esamos įmonės MTEP ir inovacijų infrastruktūra ir kuri nėra prieinama viešai ar klasteriuose.

 

Smart FDI. Šia priemone bus remiama taikomųjų (pramoninių) mokslinių tyrimų ir (ar) eksperimentinės plėtros (bandomosios taikomosios) veiklos, procesų ir organizacinių inovacijų diegimo veiklos bei įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama naujos ar plečiama esamos įmonės MTEIP  infrastruktūra. Priemonė skirta užsienio investuotojams. 

 

Eco – inovacijos LT+. Šia priemone bus finansuojamos investicijos į materialųjį turtą (įrenginius, technologijas), kurį įdiegus mažėja neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkai, skatinama pramoninė simbiozė ir užtikrinamas tęstinis aplinkos apsaugos efektas, t.y. investicijos į švaresnės gamybos inovacijas, kuriose taikomi racionalių išteklių naudojimo ir taršos prevencijos metodaiBus remiamas technologinių procesų, kuriuos įdiegus mažėja neigiamas poveikis aplinkai ir (ar) tausojami gamtos ištekliai (proceso modernizavimas, įrangos pakeitimas, technologijos pakeitimas) diegimas, ir (arba) produktų, kuriuos gaminant taupomi gamtiniai ištekliai ir (ar) žaliavos (žaliavų pakeitimas, gaminio pakeitimas, atliekų antrinis panaudojimas, produktų gamyba iš atliekų), gamyba.

 

Jeigu jūsų įmonei aktualu pasinaudoti ES paramos lėšomis, kviečiame kreiptis į mus ir mes jums suteiksime daugiau informacijos apie šias bei kitas ES paramos priemones, konkursų sąlygas bei įvertinsime jūsų įmonės tinkamumą. Į mus kreiptis galite el. paštu info@modomex.lt ar telefonu +370 673 30630. 

 

Paskelbti ir planuojami skelbti finansavimo kvietima...

Jeigu 2023 metais jūs ar jūsų įmonė numato investicijas, tuomet siūlom...

Skaityti plačiau

COVID-19 prevencija...

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo mėn. 16 d. iki atskiro pranešimo MB “Modomex” darbuotojai dirba t...

Skaityti plačiau

Planuojami skelbti kvietimai / ES parama...

Jeigu artimiausiu metu jūsų įmonė numato investicijas mokslinių tyrimų...

Skaityti plačiau
Susisiekite
Parašykite mums