Bendradarbiaukime

Dirbame ilgalaikio bendradarbiavimo pagrindu, todėl siekiame užtikrinti, kad klientui būtų suteiktos kaip įmanoma visapusiškesnės paslaugos. Klientams siūlome ne tik vienkartines projektų rengimo, tačiau ir ilgalaikes konsultavimo paslaugas įvairiais finansinės paramos klausimais.

Galime jums padėti surasti programą, atitinkančią jūsų poreikius, parengti projektą, surasti potencialius tiekėjus bei administruoti projektą iki jo pabaigos. Bendradarbiaukime!

Mūsų paslaugomis naudojasi maisto, tekstilės, medienos, mašinų ir įrengimų gamybos, chemijos pramonės srityse veikiančios taip pat žuvininkyste, miškininkyste, žemės ūkiu bei paslaugų teikimu užsiimančios įmonės.

Pasinaudokite mūsų teikiamomis konsultacinėmis paslaugomis verslo projektų rengimo bei administravimo srityje ir tapkite vienu iš mumis patenkintų klientų. Siekiame, kad klientas kuo sklandžiau gautų bei įsisavintų finansinę paramą, todėl dirbame su klientais nuo projekto pradžios iki pabaigos. Tuo tikslu kaupiame ir partnerių tinklą, galintį jums pasiūlyti reikalingas paslaugas. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti lanksčiausias paslaugų teikimo sąlygas bei visapusiškai naudingą partnerystę savo klientams. Klientai apie mus atsiliepia tik teigiamai!

Klientų atsiliepimai

Su „Modomex“ įmone dirbome prie kelių projektų. Juos vertiname kaip profesionalią ir draugišką komandą, kurie visada laiku atlieka darbus, įdėmiai įsigiliną į situacijas.

Šią įmonę mes išties galime vadinti savo partneriu, kurio bendradarbiavimo rezultatais esame labai patenkinti.

www.lavango.lt

Lavango Group, UAB

MB „Modomex“ atsakingai bei profesionaliai rūpinosi mūsų įmonės interesų atstovavimu gaunant bei įsisavinant finansinę paramą.

Esame patenkinti įmonės darbu ir rekomenduotume ją kaip patikimą partnerį kitoms įmonėms rengiant finansinės paramos projektus bei juos administruojant.

www.elinta.eu

Elinta, UAB


Klientai

Susisiekite
Parašykite mums